Yılbaşında Günlük Kiralık Ev

2017 Yılı Yılbaşı Günlük Ev Kiralama Fiyatlarıdır.

Dairelerimiz yılbaşı kutlamaları için küçük arkadaş guruplarına kiraya verilmektedir. Yılbaşı günlük kiralık ev ihtiyaçlarınız için iletişim kanallarından firma yetkililerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yılbaşı günlük kiralık ev fiyatları özel tarifeye tabidir. Konaklayabilecek kişi sayısı ve ücret daire tipine göre değişmektedir.

 

yilbasi-gunluk-kiralik-ev

Yılbaşı İçin Daire Tipleri ve Ücretleri Aşağıdaki Belirtilmiştir.

1+1 Daire; Bu dairemiz 1 oda 1 salon amerikan mutfak ve banyodan ibarettir. Yatak odasında çift kişilik yatak, oturma odasında ise oturma gurubu bulunmaktadır.  Oturma odasındaki oturma gurubu açılıp yatak olabilme özelliğine sahiptir. Bu dairemiz 3 en fazla 4 kişinin konaklayabilmesi için uygundur. Yılbaşında 1+1 olan bu dairemizin kiralama ücreti 400 Türk Lirasıdır.

1+0 Daire; Stüdyo tipinde olan bu dairemiz otel odası şeklinde tek oda ve banyodan ibarettir. Oda içerisinde 1 adet LCD tv, buzdolabı, yatak, şifonyer ve masa sandalye bulunmaktadır. Maksimum 2 kişinin konaklayabileceği bu dairemizin yılbaşında kiralama ücreti 300 Türk Lirasıdır.

Dubleks Daire; Bu dairemiz panaromik cam tavandır. Üst katta yatak odası ve alt katta oturma odası vardır. Her 2 katında da banyosu bulunan bu dairemizde 4 kişi çok rahat konaklayabilmektedir. Bu dairemizin yılbaşı kiralama ücreti 500 TL 'dır.

Yılbaşında günlük kiralık daire ihtiyaçlarınız için daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarından bize ulaşmanız yeterlidir.

Beylikdüzünde günlük kiralık ev fiyatlarımız diğer tarihlerde yılbaşına göre çok daha uygundur. Fiyat listemizden inceleyebilirsiniz.

 2017 Yılı Yılbaşı Günlük Kiralık Ev Rezervasyonu İçin Hemen Arayınız. Aradan Geçen 3 Yıla Rağmen Konaklama ve Yılbaşı Fiyatlarımızda Her Hangi Bir Değişiklik Olmamıştır.

Category : Genel

Comments are closed.

   

© Han Suites Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire. Adres : Gökevler Mah. Özdemir Sok. No: 7 Esenyurt/İstanbul