Hakkımızda

İSBA Turizm İnş, Toplu Taşımacılık ve San. Tic. Ltd Şti.  isimli şirketimiz Han suite Tüyap, Han suite Özyurtlar ve Agora suite Esenyurt iştirakleriyle apart kiralama hizmeti sunmaktadır. Hera club residence isimli tesiste yer alan Han Suit Tüyap'ta 35 adet 1+1, Özyurtlar N Residence isimli sitede bulunan Han Suit Özyurtlar'da 36 adet 1+0 ve Esenyurt Agora Suit'te 154 adet 1+1 olmak üzere 200'ün üzerinde konaklama birimi ile İstanbul'un en büyük apart kiralama firmasıyız.

Deneyimli ve alanında eğitimli bireylerden oluşan çalışanlarımızın her biri konuklarımızın işletmelerimizden bekledikleri bütün hizmetleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmek için üstün bir gayretle çalışmaktadır.

Sektöre yön veren aktörlerden biri olan şirketimiz, müşteri memnuniyeti çıtasını daha da yükselterek fark edilip yeni yatırımlar yapmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Dünyanın bir çok ülkesinde kabul görmüş ve yıllık 3 milyar dolarlık hacme ulaşmış apart kiralama sektörünü ülkemizde hak ettiği yere taşımak, güvenilir ve tercih edilen bir marka değeri yaratmaktır.