Beylikdüzü Günlük Kiralık

Beylikdüzü Günlük Kiralık EvBeylikdüzü günlük kiralık ev fiyatları 100 TL civarındadır. Beylikdüzünde günlük kiralık daireler şeklinde bir arama yaparak bir çok beylikdüzübde günlük kiralık ev ilanına ulaşabilirsiniz. Beylikdüzünde günlük kiralık dairelerin büyük kısmı Hera Clup’ta yer almaktadır. Daireler çok çeşitli metrekarelerde olduğu için her türlü gezi ve organizasyon için tercih edilebilir. Aynı anda 300 – 400 küsür daire dahi isteseniz bulabilirsiniz. Bir çok kamu kuruluşu bu firmaları tercih ederken bireysel geziciler otel tercih ederek ekonomi yapar. Sadece 1 kişi için otel daha ekonomik olur,Fakat 2 ve üzeri konaklamalarda mutlaka apart daire tercih edin.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Şu metrobüs yılan hikayesine dönmeseydi şuanda Beylikdüzü günlük kiralık ev İstanbul’un konaklama merkezi haline gelecekti. Ne yazıkki Kadir Topbaş bile sözünü tutamadı. Daha ilk taşı koydukları gün şubatı asla bulmayacak deyip Beylikdüzü günlük kiralık ev firmalarını umutlandırdı. Fakat Mayıs ayını bitirmek üzere olmamıza rağmen tık yok. Sen 15 milyon nüfuslu bir şehrin belediye başkanı ol. Üstelik İstanbul gibi şehrin ve 10 km. lik bir metrobüs için 2 kere sözünü yere vur. Yazık. Hava alanı yapar uçak indirirdim o yola sayın Kadir Topbaş. Oturduğunuz koltuğun hakkını verin. Sizin sözüne güvenip milyarlarca lira yatırım yapan Beylikdüzü günlük kiralık ev firmalarını mağdur etmeye ne hakkınız var.

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Daire

Tamamı modern mimari ile tasarlanmış,konuklarına ev rahatlığını sunmayı hedefleyen günlük kiralık ev sistemi her geçen gün kendini yeniliyor. İstanbul’boğazına cephe Beylikdüzü günlük kiralık ev dersem sizce abartmış mı ? olurum. Kulağa hoş geldiği kadar abartı da geliyor,lakin bu durum gerçek. Yedi tepeli şehrin 2.tepesi olan Beylikdüzü Tüyap tepesine kurulu Beylikdüzünde günlük kiralık daireler den boğazı görmeniz mümkün. Mikro cam sistemimiz ile 120 km. gösteren camlar sizlere Beylikdüzü’nde boğaz keyfi sunuyor.

 

Category : Genel

Leave a Reply