Hakkımızda

Han Suite isimli firmamız 2010 yılından günümüze apart kiralama yöntemi ile konaklama hizmeti sunmaktadır. 1+1 ve 1+0 Bağımsız dairelerden oluşan konaklama birimlerimizde otel standartlarında hizmet sunmaktayız.

1+1 Dairelerimiz tam donanımlı bir mutfağa sahip ev konforunda dizayn edilmiştir. 1+0 Dairelerimiz ise mutfaksız tam bir otel odası şeklindedir.

Kiralamış olduğunuz daireye dışarıdan yiyecek içecek getirebilir, yada tesisimizde bulunan ŞOK, Carrefoursa gibi marketlerden dairenize sipariş verebilirsiniz.

Dairelerimiz Beylikdüzü Tüyap fuar merkezinin hemen yanında bulunan Özyurlar N residence ve Hera club residence isimli 2 farklı sitede yer alır. Site girişinde 24 saat açık olan bir apart kiralama ofisimiz bulunmaktadır.

24 Saat açık olan bu ofisten konaklama işlemlerinizi gerçekleştire bileceğiniz gibi, konaklama süreniz boyunca da her konuda destek alabilir siniz.

Ulaşım ve adres sorunu yaşamadan İstanbul’un her yerinden rahatlıkla ulaşa bileceğiniz bir lokasyonda yer almaktayız. Metrobüs hattının Beylikdüzü son durağı ile tesisimiz arasındaki mesafe 100 metredir.

Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.