Adapazarı Bungalov Evler

Bu yazımda sizlere Adapazarı Bungalov evler den bahsetmek istiyorum. Ben de bu hafta keşfettim. Adapazarı Sapanca ilçesinde bulunan bungalov evler zekice düşünülmüş. İstanbul’da yaşayanlara mükemmel bir hafta sonu için en yakın adres. Ailenizle ve çocuklarınızla giderseniz emin olun sıkılma ihtimaliniz yok. Mesela ben Şile’de ki bungalov evlere de gitmişim ve çok pişman olmuştum o kadar yol gidip o rezilliği çektiğime. Adapazarı bungalov evleri doğayla iç içe, temiz, güler yüzlü ve her şeyden önce eğitimli personeli ile görmeye değer bir yer. Sapanca’da bulunan bungalov evleri CANSU isimli bir firma işletiyor. Ben eşim ve çocuklarımla gittim. Tesis de bulunan onlarca çeşit hayvan çocuklar için zamanın yeterince eğlenceli geçmesini sağlamaya yetiyor. Mükemmel doğası ve temiz havası da size dinlenme ve yorgunluk atma fırsatı veriyor. Yolunuz düşer, yada ailenizle hafta sonu gidecek bir yer ararsanız Adapazarı bungalov evleri iyi bir alternatif olabilir. Tesiste konaklamak için EVLİLİK CÜZDANI şart. Fiyatlar 150 ile 200 Türk lirası arasında değişmekte. Çektiğim fotoğrafları ekliyorum. Aşağıda tesisin iletişim bilgisini veriyorum merak ettiğiniz diğer konuları kendilerine sorun.

 

Dip Not: Olur da giderseniz Beylikdüzü günlük kiralık ev hizmetimizde ki kadar konforlu daireler aramayın, hayal kırıklığı yaşarsınız :))

bungalov bungalov-evler kartepe-bungalov-evleri maşukiye cansu bungalow otel (5)E maşukiye cansu bungalow otel (6)I sapanca-bungalov-evler adapazari-bungalov adapazari-bungalov-evleri

 

Tel : 0 262 354 38 98
Faks : 0 262 354 38 97
Gsm : 0 532 409 81 85

Category : Blog

Comments are closed.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire